КЛЕР ДОББІН

В 2019 році Клер Доббін була відзначена нагородою Джила Роба представниками кіноіндустрії штата Вікторії (Австралія) за видатні лідерські здібності, досягнення і служіння кіноіндустрії.

Клер працює над скрипт докторингом з наступними форматами:

 • повнометражних фільмів (авторські і для широкого загалу)
 • анімація
 • серіали
 • короткі метри
 • трітменти
 • Її робоча мова :

 • Англійська
 • Екс-голова Міжнародного Мельбурнського кінофестивалю (MIFF) (2000- 2019) Клер Доббін , сценарний доктор, котра працює зі сценаристами і сценарними агентствами.

  Клер працює по всьому світу, найчастіше зі сценаристами в Австралії, Новій Зелландії, Азії, Індії, Близького сходу, Великобританії, Німеччини, Італії, Фінляндії і Норвегії.

  До грудня 2019 Клер була Заступником Президента та багаторічним ментором Міжнародної сценарної лабораторії eQuinoxe Europe.

  Протягом 14 років Клер була директором Мельбурнського Офісу Австралійського Національного Екранного Агентства, та була Старшим Виконавчим Директором - з підтримки розвитку та виробництва ключових австралійських фільмів та кінорежисерів.

  Вона викладала в Мельбурнському Університеті Вікторіанського Колледжу Мистецтва Victorian College of the Arts (VCA), Королівському Мельбурнському Університеті Технології (Melbourne University's Victorian College of the Arts /VCA) та в Лондонському Королівському Холовей Коледжі (London's Royal Holloway College).

  Проводила освітні практикуми і майстер класи на кінофестивалях в Абу Дабі, Бангалорі, Кералі, Мумбаї, Королівській Іорданській кіно комісії, Раві Санденс Кіно Лабораторії і Азійській програмі для розвитку кіно в Азії та ін.

  Вона була членом жюрі на Індійському Кінофестивалі в Бенгалуру (Bengaluru Film Festival), Іспанському Валадолід Міжнародному кінофестивалі (Valladolid International Film Festival) і Фаджр Іранському Кінофестивалі (Fajr Film Festival), а також у Колегії фестивалю письменників Мельбурна та в Культурно-консультативній раді міста Мельбурн. Серед переліку фільмів, з якими Клер Доббін співпрацювала Ново Зелландський фільм "Темний кінь" (офіційна селекція в Торонто і Ротердамський Міжнародні Кіно Фестивалі), Фінський фільм "Глупе Молоде Серце" (Toронто і Берлін), Ново Зелландське "Шоу рук" (Монреаль), Новозелландський "Гора Сіон", Австралійський "Перегони кохання" (Венеція, Бусан, SxSW, Карлови Вари, Трайбека), та на завершальній стадії пост продакшена "Справедливість Короля Зайчика" The Justice of Bunny King. В її незчисленні консультації, під час різноманітних лабораторій, входять і такі фільми як Астралійський Rabbit Proof Fence, Mallboy, In My Father's Den, Holding the Man, and Candy.