Film Ave. script lab - освітня ініціатива Альба Фільм започаткована у 2018 році, як основа для серії кіно практикумів. Знаходиться у Києві (Україна).

Ця лабораторія розпочала свою діяльність з експериментальної сценарної лабораторії і резиденції для сценаристів, створено в партнерстві з Одеською Кіностудією і Івано-Франківською кінокоміссією за підтримки УКФ, та розширилась до професійних навчальних майстерень для акторів, режисерів, продюсерів, сценаристів та редакторів.

Ми співпрацюємо з різними професіоналами по всьому світу (Франція, Індія, Австралія, Україна). Наші тьютори - є кураторами таких сценарних лабораторій, як Torino Script Lab і eQuinoxe. Наші викладачі викладають в університетах Києва, Мумбаї, Мельбурна тощо.

РЕЖИСЕРСЬКИЙ ПРАКТИКУМ ДЛЯ ІГРОВОЇ ІНДУСТРІЇ BtoB формат на замовлення компаніями GameDev

Вже кілька років розповсюдженою є практика включати в комп'ютерні та консольні ігри повномасштабні кінематографічні сцени, протягом яких ігровий процес майже неможливий або взагалі відсутній. Запозичена з кінематографа в гейміндустрію практика анонсування та просування невипущених ігор, розробляються, за допомогою кінематографічних тизерів і трейлерів. Практикум допомагає розвинути навички режисера для тих, хто працює над стовренням ігор і допомагає підняти на новий кінематографічний рівень постановочні сцени з акторами.

більше

ПРАКТИКУМ З ВІДОМИМ АВСТРАЛІЙСЬКИМ СКРИПТДОКТОРОМ КЛЕР ДОББІН 2020

Міжнародний практикум присв'ячений розвитку рівня професійних шоуранерів, сценарних докторів, редакторів і сценаристів, як в кіно так і в ТВ індустрії.

Куратор: Клер Доббін - Австралійський скрипт доктор, в 2019 році була відзначена нагородою Джила Роба представниками кіноіндустрії штата Вікторії (Австралія) за видатні лідерські здібності, досягнення і служіння кіноіндустрії.

більше

Експериментальна сценарна лабораторія FILM AVE. 2018

Сценарна лабораторія для професійних сценаристів, що працюють над проектами повнометражних художніх фільмів.

Складові практикуму:

- груповий аналіз;

- письменницька резиденція (4 тижні);

- практичне, експериментальне, психологічне дослідження для сценарної майстерності;

- сценарний докторинг для українських і міжнародних професіоналів;

- читка акторами сценарію перед фокус групою.

більше