УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

дата останньої зміни: 21 липня 2020 року

1. ВИЗНАЧЕННЯ.

a. Компанія або Адміністрація – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬБА ФІЛЬМ ІНТЕРТЕЙНМЕНТ» (юридична особа, зареєстрована за законодавством України, ідентифікаційний код юридичної особи – 35494524) адмініструє сайт www.albafilm.com.ua (далі – Сайт) за адресою https://lbafilm.com.ua/. Будь-яке посилання на Сайт в цих Умовах користування сайтом (надалі – Умови) означає посилання на Компанію.

b. Відвідувач - особа, яка використовує Сайт, але не подала заявку на отримання Послуг.

с. Послуга – навчальна онлайн-програма зі скрипт-докторингу, організована Компанією.

d. Учасник – відвідувач Сайту, який надав Компанії свої персональні дані та/або здійснив оплату з метою отримання Послуги.

2. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ.

Користування Сайтом регулюється умовами, що визначені цим документом – Умовами користування Сайтом, який включає в себе окремим розділами Політику конфіденційності і Публічну оферту. Сам факт користування Сайтом як Відвідувачами, так і Учасниками вважається визнанням, прийняттям і підтвердженням цих Умов користування Сайтом, які не потребують будь-яких додаткових подальших дій для підтвердження такого визнання і прийняття. Незважаючи на те, що Компанія докладе всіх зусиль для того, щоб оперативно повідомляти Вас про всі зміни, що вносяться до цих Умов, Ви повинні періодично ознайомлюватися з останньою версією Умов, яка доступна за посиланням https://albafilm.com.ua/. Компанія може на власний розсуд в будь-який час вносити зміни або доповнення до Умов, в тому числі і до Політики конфіденційності, Публічної оферти і Ви погоджуєтеся дотримуватися цих умов.

3. ВМІСТ САЙТУ. АВТОРСЬКІ ПРАВА

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що будь-який контент, статті, літературні твори, сценарії, будь-які дані, програми, відео- та фотоконтент, відеозапис навчальної онлайн-програми, доступні на Сайті та/або доступні Учасникам під час отримання Послуги (далі «Вміст Сайту» або «Контент»), є обєктами інтелектуальної власності, права на які належать Компанії, партнерам Компанії, постачальникам контенту. Учасники мають право використовувати Контент та будь-яку інформацію, отримані під час навчальної онлайн-програми, виключно для особистого навчання. Учасники не мають права надавати доступ для перегляду Контенту жодній третій особі та зобов’язуються зберігати в таємниці сценарії, ідеї сценаріїв, сюжетні лінії, синопсис тощо, які стали відомі їм під час отримання Послуг.

Ми (Компанія) або наші партнери, наші постачальники контенту або ліцензіари зберігаємо за собою всі права і повноваження щодо Вмісту Сайту. Відповідно, Ви погоджуєтесь з тим, що не будете копіювати, відтворювати, передавати, змінювати, перекладати, публікувати, транслювати, виконувати, демонструвати, продавати або поширювати такий Контент.

Ви погоджуєтеся і гарантуєте, що у разі замовлення і оплати Послуги, отримувачем Послуги будете саме Ви. Ви не маєте права надавати жодний доступ, демонструвати чи будь-яким іншим способом передавати інформацію, що стосується вмісту навчальної онлайн-програми, організованої Компанією.

4. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Захист конфіденційності і захист особистої і фінансової інформації користувачів Сайту і Учасників є одним з наших головних пріоритетів. Заповнюючи форму на Сайті за адресою https://albafilm.com.ua/Game_IndustryUA.html Ви даєте Компанії згоду на збір і використання особистої інформації як описано в даній Політиці конфіденційності.

Ми збираємо і обробляємо такі категорії даних:

a.Інформація, яку Ви надаєте при заповненні форми на Сайті за адресою https://albafilm.com.ua/Game_IndustryUA.html , яка ідентифікує Вас, а саме: Ваше ім’я, номер телефону, адреса електронної пошти, країна проживання.

b.Інформація, яку ми можемо збирати за допомогою автоматизованих засобів. При використанні Вами Сайту та його інструментів ми також відстежуємо і збираємо інформацію, пов'язану з використанням, таку як дата і час доступу, ідентифікація пристроїв, операційна система, тип браузера і IP-адреса. Ця інформація може бути отримана Компанією безпосередньо або через сторонні сервіси. Ми не маємо наміру запитувати або збирати особисту інформацію від осіб, які не досягли 18-річного віку або не досягли повноліття у Вашій країні, якщо вона вище. Якщо Вам не виповнилося 18 років або ви не досягли повноліття в своїй країні, не вводьте жодні особисті дані на нашому Сайті.

Термін зберігання персональних даних, які ми отримуємо від Вас, залежить від типу інформації, мети її використання, характеру чутливості і т.д. Згідно із загальним правилом ми будемо зберігати Вашу особисту інформацію протягом розумного періоду часу, необхідного для досягнення цілей, зазначених у цій Політиці конфіденційності, в тому числі протягом терміну, необхідного для надання Вам Послуг, якщо більш тривалий термін зберігання не потрібно або не дозволено законом. Ми також будемо зберігати і використовувати Вашу інформацію стільки часу, скільки необхідно для вирішення спорів і / або забезпечення дотримання наших прав і угод. Ваші персональні дані отримуються і обробляються Компанією в наших внутрішніх системах обробки, що відповідає технічним і організаційним заходам таким чином, щоб відповідати вимогам Регламенту (General Data Protection Regulation) та стандартів безпеки. Ми використовуємо файли cookie та веб-маяки (також звані тегами дій або однопіксельні GIF-файлами) і інші технології (спільно іменовані «файли cookie»), що надають нам дані, які ми можемо використовувати для поліпшення Вашого користувальницького досвіду. Прийняттям умов цього документи Ви надаєте безоплатний, безумовний і безвідкличний дозвіл на відеозапис навчального процесу за Вашої участі та подальше використання відзнятих відеоматеріалів на розсуд Компанії.

5. ПУБЛІЧНА ОФЕРТА Цей документ являє собою відкриту пропозицію (оферту) Компанії щодо укладення Договору про надання послуг (далі - Угода) на викладених в ньому умовах. Звертаємо Вашу увагу на те, що заповнення форми на Сайті за адресою https://albafilm.com.ua/Game_IndustryUA.htmlі натискання кнопки «Надіслати» означає, що Ви ознайомлені та згодні з Умовами користування Сайтом за посиланням, а також є акцептом Вами цієї Угоди. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від відправлення нам Ваших персональних даних і від замовлення Послуг.

ПРЕДМЕТ УГОДИ. Компанія зобов’язується за замовленням Користувача Сайту надати Послуги з організації навчальної онлайн-програми. Вартість Послуги вказана на Сайті за адресою https://albafilm.com.ua/Game_IndustryUA.html. Оплата Послуг здійснюється у формі 100-відсоткової передоплати. Після отримання персональних даних від Користувача Компанія оформлює і відправляє на зазначену Користувачем електронну адресу інвойс на оплату Послуг. Після повної оплати Послуг на підставі інвойсу, Компанія зараховує Користувача до навчальної групи і надає доступ до навчальних матеріалів онлайн. Послуга надається на території України.

Послуги вважаються належним чином і в повному обсязі наданими, якщо протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту закінчення терміну надання послуг Учасником не пред'явлено письмової претензії. У разі відсутності претензії, акт прийому-передачі наданих послуг вважається підписаним, а Послуги - наданими належним чином.

Якщо будь-який спір виникає при використанні Вами Сайту або будь-якої інформації на ньому, або при отриманні Послуг, ми докладемо максимальних зусиль для вирішення такого спору шляхом переговорів. Якщо спір не буде вирішений шляхом переговорів, такий спір повинен регулюватися в юрисдикції судів України. Також, Ви погоджуєтесь, що Послуга є пасивною і надається Компанією на території України за Вашому активним запитом, що не передбачає регулювання в будь-якій іншій юрисдикції, крім юрисдикції України.

6. КОМУНІКАЦІЇ З ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ КОРИСТУВАЧАМИ Час від часу від Компанії Учасникам можуть відправлятися листи з інформацією, що стосується Сайту та/чи Послуг, такі як електронні листи з бізнес-оповіщенням і / або іншою інформацією (наприклад, повідомлення про зміни, обслуговування, технічні проблеми або запити на оновлення інформації). Компанія може також проводити періодичні дослідження задоволеності якістю Послуг Учасників.